| cosmin22223 a întrebat:

Salut..Azi dimineata am dat revenire la setarile din fabrica. la un Samsung galaxy s5 Replica. si acum cand il deschid imi apare Mediatek si android. si inainte imi aparea Samsung Galaxy S5... acum apare Mediatek... nu stiu ce sa ii fac sa arate cum era inainte;; Samsung Galaxy S5"Cel mai bun si folositor raspuns primeste Funda!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Probabil ca replica aia a avut dinainte instalat o ''aplicatie'' care in momentul in care pornesti telefonul sa se vada ca si la cel original. Prin revenire la setarile din fabrica, acea ''aplicatie'' s-a sters.

| cosmin22223 explică (pentru Jipa95):

Daca as stii cum s-ar numii aceea''aplicatie'' ar fi ceva! sad