| BELIBER a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa imi cumpar chesti cu Justin Bieber(genti, insigne, carti de joc, tricouri sau carcasa pentru LG kp 501 cookie). un magazin din romania de pe langa bucuresti...sau un sit de unde sa imi cumpar online. DAR din Romania. dau fundita...winking

2 răspunsuri:
| narutohokage_2642 a răspuns:

La un magazin pentru GAY
Daca asculti muzica lui J.B. ai ajuns in ultimul hal!
Baka!
P.S.: Oameni buni ascultati muzica adevarata in care se foslosesc instrumente adevarate si nu computerul!

| Tasya05 a răspuns:

Poi... Deocamdata nu prea ai unde sa le gasestii. Inca nu au aparut in Romania lucrurii cu Justin Bieber. Dar celelalte tarii ( Canada, Austria, America, Italia, Spania, Germania, Rusia etc. ) sunt pline de lucrurii cu Justin! Din cate am auzit, in iunie vom primii si noi in sfarsit de la americanii si de la canadienii lucrurii cu Justin!:X