| Lor3naXD a întrebat:

Stie cineva un program online de facut filme din mai multe poze si sa adaugi si o melodie pe fundal? Uite ca in linkul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=Q90kz9yHDF4
Cel mai bun program primeste funtitza:X garantat!:)))

4 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Stiu u si nu e nevoie de complicatii cu programe de pe net! fiecare calculator are un program de asa ceva se numeste windows movie maker si merge garantat! succes astept funditakiss

| Bloondy a răspuns:

Incearca Adobe Flash, poti sa faci tot ce vrei, e foarte usor poti sa pui cate poze vrei, musica, text sa apara si sa dispara cand vrei u, la fel cu poze, etc etc, daca nu te descurci adauga-ma ym infected_for_love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.onetruemedia.com

| Creatolina a răspuns:

Cine vrea sa-i fac video sau filmulete cu poze id meu biancamuresan55 va multumesclove struck