| Saataan a întrebat:

Stie cineva un site pe care sa pot vedea cu cine am cazut in clasa intr-a 9 a mentionez ca sunt in liceul vuia din Craiova FUNDAtongue

Răspuns Câştigător
| TheBlackAce a răspuns:

Desigur. Cauta aici http://admitere.edu.ro/Pages/CandInJud.aspx?jud=18&alfa=2 iti cauti numele dupa aia dai pe liceul la care ai fost repartizat si dupa dai click pe profil nu iti arata cu cine ai cazut in clasa. iti arata doar candidatii care sunt la acel profil. Sper ca ti-am fost de folos

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: