| andu_8743 a întrebat:

Stie vreunu din voi un site unde pot sa gasesc sabloane pentru grafitti cu arta medievala?(cavaleri, spadasini, vrajitoare...chestii de genu.) da` sa nu fie prea greu de >decupat.:"...eu am caut de saptamani intregi si n-am gasit nimica. ori prea complicate. ori prea seci...thinking m-o apucat si pe mine sa-mi decorez putin camera.laughing

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

La magazinele de decoratiuni trebuie sa fie, daca nu sunt faci comanda la ei

| Ben. a răspuns:

Am vazut la toledo ceva de genul asta. cauta pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

încearcă și pe youtube sau pe google dar la căutare avansata, sigur vei găsi ceva!

| andu_8743 explică:

Toledo nu e in sibiu...si de facut comanda, cred ca as face daca as gasi..sau as scoate sablonul la imprimanta si l-as decupa eu...problema e ca nu gasesc nici un sablon care sa semene cu ce imi doresc eu...straight face