| Babygirl90 a întrebat:

Stie cineva un site unde gasesc sutien convertibil pentru rochiile cu spate foarte decupat.

Răspuns Câştigător
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat niste bretele speciale de pe Aliexpress. Sunt foarte bune si ieftine, doar ca dureaza in jur de 3 saptamani sa iti ajunga. Poti cauta pe site ceva de genul Backless Adapter Converter Bra Strap. Sper sa te ajute!

2 răspunsuri:
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Uite cum sa faci un sutien mai vechi sa fie bun de purtat la o rochie cu spatele gol: http://www.unica.ro/......nar-140532