| Anonimow a întrebat:

Stiti ca la legislatie trebuie dat un test la care trebuiesc facute minim 22 pct ...intrebarea e la ce e bun testul ala? Foloseste cumva la depunerea dosarului pentru sala?

Răspuns Câştigător
| AcelasiOm12 a răspuns:

Nicidecum....Presupun ca e testul pe care il dai atunci cand termini orele de legislatie.Ala l-am dat si eu.Este pentru a te lasa sa incepi conducerea prin oras.Cel putin asa a fost la mine.Nu cred ca te ajuta cu ceva si nicidecum nu foloseste la depunerea dosarului la sala. Succes
Numai bine!

1 răspuns:
| UdnasTrebor a răspuns:

Se spune ca acel test este "iesirea din scoala", dar din cate stiu eu nu cred ca are legatura cu sala.Eu am carnet, dar sincer sa fiu, habar nu am cand am dat acest test la legislatie.Stiu doar, ca am lucrat multe chestionare si probabil mi-au ales ei unul ca "iesire din scoala".Dar asta nu e important.Invata pentru sala ca acolo e problema.Bafta!