| prafdestelutze a întrebat:

Stiti cateva trucuri pentru ca parul sa para mai lung?
funda :X

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Poi ti le-as spune dar as scrie muuuuuuuuuuuuuuult, mai bine cumpara revista bravo girl de la un chiosc de ziare, in nr asta nou sunt trucuri pentru a parea parul mai lung.
Daca nu ma crezi intra pe www.bravonet.ro si e acolo revista si scrie ce e in revista.
Aprop. revista costa 2 lei.

Funda? Plzz;;)

| satanicqueen a răspuns:

Intindeti parul cu placa, cand il usuci cu fionul, incerca sa il usuci in jos, fara sa il ciufulesti prea mult, puneti o funda in par, asta va face ca parul sa para mai lung si mai rezistentwinking ( poti pune orice fel de agrafa in locul fundei ) fundita smug

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca nu iti prinzi parul in coada am auzit ca iti creste mai repede
si. extensii.
ca sa para. incearca sa ii oferi mai mult volum. sau sa ai un coc mareee