| Puffulets a întrebat:

Cateva trucuri pentru a sta parul drept stiti?batting eyelashes (in afara de placa de par si masca pentru par)

Răspuns Câştigător
| CatalinaKaty a răspuns:

Pai... cauta in brosura Avon la capitolul Advances Tehniques si acolo gasesti un sampon, balsam, tratament... etc. Pentru disciplinarea parului.Ti le recomand sunt foarte bune. Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șampon pentru păr disciplinat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După ce te speli pe păr, aplică-ţi keratină pe părul umed, îl piepteni şi îl usuci cu peria până îţi place cât de întins îţi este părul. După ce ai terminat poţi folosi cristale lichide(semi di lino) să îţi stea mai mult timp drept.Ambele se găsesc la orice salon.
Te pup!

| Isabella95 a răspuns:

Intinde-l si foloseste fixativ, alta solutie nu stiu in afara de palca de par

| aleahimk a răspuns:

Si eu,, alergam" tot dupa o solutie pentru par drept, dar niciuna nu a fost buna. Mi-am luat de curand un sampon de care sunt foarte multumita, imi lasa parul drept si usor de descurcat. Ideea e sa folosesti un spray de protectie si sa iti usuci parul in timp ce il si perii.Astfel nu mai folosesti nici placa, nici masca ori ceara. Samponul se numeste Schauma cu ulei de argan si floare de vanilie (sigileaza fibra capilara, confera rezistenta si SUPLETE ) happy.

| vicusik2000 a răspuns:

Dupa spalarea parului il piepteni si il lesi asa sa se usuce

| Bogdan_Oita_1995 a răspuns:

Fizativ... si iti sta drept o saptamana laughing