| Ady7 a întrebat:

Stiti ce as putea face pe perioada verii in Brasov?happyStiti niste case parasitelaughing?

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mergi prin cimitire. Sa mergi cu 2-3 prieteni sa stai pe o cripta si sa stati de povesti ( seara, noaptea ) Eu iti garantez ca si ce-l mai mic sunet daca il auzi ti se face pielea de gaina si cu siguranta mai mult de 20 min nu ai rezista big grin am mai vazut niste filmulete pe discovery cu fantome chestii erau interesante. Eu la mine la sat am intr-adevar locuri parasite/case zis asa bantuite, era o casa toti care au locuit acolo au avut numai probleme, ba ne murea vaca ba se spanzura cineva, era cearta mare, in fine era necuratul cred!