| imiplacemov a întrebat:

Vreau si eu sa ma angajez pe perioada verii. Am 16 ani. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| love44katyp a răspuns:

Pai ai putea impartzi fluturase sau ai putea lucra intr-un hipermarket facand reclama, sau ai putea lucra la o pizzerie... u sti ce-ti place

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca la Mec sau la un restaurant, sau undeva unde sa imparti pliante tongue.Sau poate te intereseaza sa vinzi produse Metropolitan.

| yanny`s a răspuns:

Poti incerca undeva pe litoral, daca esti aproape de marelaughing se castiga foarte bine, ai ales pe timpul verii, sau la MC, la un fast-food.

| mrrry a răspuns:

E ff greu sa iti gasestistraight face la criza d`acumbig grin
Dar la pliante sau ajutor bucatar sau ospatar unde nu prea iti trebuie experientahappy