| gabryel a întrebat:

Stiti ce imi place mie cel mai mult la voi? Imi place ca eu pun o intrebare iar voi ma ajutati, mai mult de maxim 2 insi nu raspundeti... ce rost ar mai avea sa mai pun intrebari daca nu sunt ajutat... De ce la intrebarile mele nu raspundeti cum raspundeti la ceilanti useri?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai daca nu stim cum sa raspundem?thinking
Poate e ceva din domeniul tehnologic si sunt total pe dinafara.Raspund si eu la ce stiuhee hee

| dulc3'maria a răspuns:

Uite am raspuns eu la asta... dar are vreun folos?
aceeasi dilema o am si eu uneori unul imi raspunde iar ceilalti ma critica la ce bun mai se numeste site-ul asta Toti Pentru Unu cand trebuia sa se numeasca Unu Pentru Unu cam asa ceva am dreptate?tongueAmwinking

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Uneori e suficient un singur răspuns dacă este cel bun.Ai prefera zeci de răspunsuri, care mai de care mai prosteşti, ironice, date doar de dragul de a mai acumula nişte puncte? Nu răspund când nu mă pricep, când n-am suficiente informaţii despre un anumit domeniu... şi-i apreciez pe toţi cei care procedează la fel.

| madalicious a răspuns:

Pentru ca nu suntem atotstiutori, unele intrebari de ale tale pot fi despre ceva ce nu stim multi, sau nu te putem ajuta.

| CosteaVlad a răspuns:

Au fost întrebări la care ai primit şi 15-20 de răspunsuri, ceea ce este destul de ok zic eu... happy

| gabryel explică:

Pai din 28 de intrebari la 3 am primit intre 10 si 20 de raspunsuri, si nu am pus intrebari stiintifico-fantastice...in rest am primit pana in 10 raspunsuri...

| gabryel explică:

Nu as prefera niste raspunsuri la misto dar din cate raspunsuri am primit putine m-au ajutat...

| ExpertHost a răspuns:

Pai poate altii nu stiu sa iti raspunda, sau poate ca nu au un anume rating pentru a le putea fi aprobat raspunsurile imediat dupa postare sau poate, cine stie, ai intrebari care nu sunt "la subiect" asa cum sunt destule pe acest site.

| roberta_7421 a răspuns:

Pai poate nu stim raspunsul la intrebarile tale, sunt sigura ca acolo unde stim ti se raspunde.am vazut ca ai si cate 10- 15 raspunsuri la o intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Gabi, depinde ce intrebari pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule, la intrebarile tale ai aproape 200 de raspunsuri, cite vroiai? daca lasa-i mai usor voturile stupide nu se mai ferea lumea sa iti raspunda, dar trebuie sa intelegi ca nu voturile conteaza, ajutorul pe care il dai sau il primesti