| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva care anime-ul care nu apare in japonia? Am gasit la toate anime-urile varianta japoneza. e vre unul care sa nu apara?

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Stiu ca si chinezii au adoptat acest stil minunat, cred ca Feng Yun (ceva de genul)e chinezesc, ma refer la anime nu la filmhappy

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu are cum sa nu apara, deoarece Japonia este tara in care se fac anime-urile.

| JustMe_3798 a răspuns:

Totally Spices

| andyanimefan64 a răspuns:

1 anime-urile sunt facute in special in japonia(daca nu ai observat toate cuprind religia si culturile japoneze) de altfel si china a inceput crearea acestor anime-uri