| asfghjklasdfghjkl a întrebat:

Stiti cumva ce cadou i-ar place la un baiat de craciun? Chiar sunt in dilema cu asta si nu stiu ce sa ii cumpar prietenului meu de craciun. ajutati-ma va rog :*

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Un parfum, un portofel sau un colaj cu poze cu voi doi si o felicitare dragutahappy

Răspuns utilizator avertizat
| IonelaaaS a răspuns:

Cv parfum

| CamiiBăă a răspuns:

Un laptop, o vacanta, o carte, un film, o rama de poze. Funda?puppy dog eyes

| aculaR18 a răspuns:

Spune-mi ce ii place sa faca, culoare preferata, chestii din astea si ma gandesc si-ti zic

| Iyoana a răspuns:

Buna AnaMaria!
Pai amun frate si stiu ce sa ii cumperi.
•Ii poti cumpara un pormoneu
•sau o curea de piele.
•Un papion
•sau o cravata.
•Daca aveti ceva poza impreuna, o poti pune pe un CD, mergi la magazin si iti scoate poza si o pui intr-o rama si i-o Dai.
•in magazine gasesti o inima brelog imaprtita in doua jumatati. O jumatate o pastrrzi tu iar cealalta o pastrraza el.
Baietilor le plac culorile nu tipatoare. Indiferent ce cadou ii cumperi pune-l intr-o cutie mica, si impacheteaza-l in staniol bleumarin sau Verde inchis.
Sper ca te-am ajutat!
Sarbatori fericite itit doresc, alaturi de cei dragi! Daca te rog, ai putea sa imi Dai Funda? Multumesc!;