| bruno_1406 a întrebat:

Stiti cumva cum activez coduri pe ourworld?

Răspuns Câştigător
| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Nu ai spus ce cod big grin
Daca este cel pentru flow @Fundă25 ti-a explicat bine. Dar daca este cel pentru coins procedezi in felul urmator.
Sus in dreapta vei vedea un chenar violet pe care scrie ''Account Upgrade'' Dai acolo si apoi dai la ''User Settings'', iar in partea din dreapta a paginii ce se va deschide vei vedea tot un chenar si textul ''Got A Coupon?''. Acolo vei scrie codul pentru coins si apoi dai ''Submit''
Sper ca te-am ajutat
Pa wave

1 răspuns:
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Ourworld deci.
In stanga jos ai acel spatiu unde vorbesti cu altii. Introdu acolo codul si da`i Enter. Iti va aparea un text in engleza ceea ce inseamna ca codul a fost confirmat.

Sper ca te-am ajutat.
O seara placuta!