| deedeeutsa a întrebat:

Stiti cumva daca exista la Liceul Constantin Bratescu - Pedagogic, Constanta profil numai de filologie, fara bilingv?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Http://www.colegium.ro/ sper sa gasesti raspuns direct la intrebarea ta. Ca sfat este bine sa stii o limba sau 2 straine, vei avea o data in viata nevoie de ea.

2 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Eu am avut manualul cu proflurile si mediile cu care se intra la toate liceele din judet ( mi-l daduse diriga ). Si din cate stiu eu nu cred ca exista un astfel de profil fara bilingv, la filo. Te poti interesa de acel manual.

| FunnyCandy a răspuns:

Nu, la toate profilele se da bilingv, la liceul pedacogic