| alexa18 a întrebat:

Stiti cumva daca la tezele de clasa a 6-a se da un punct din oficiu?

9 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

La orice examen / test / teza se da un punct din oficiu.

Depinde de la ce nota incepe, unii profesori incep de la 1 alti de la 4.

Succes la teza!

| SMaricel a răspuns:

Da, normal se da un punct din oficiu. dar acum depinde de profesoara. daca profesoara este buna poate sa inceapa notarea si de la 3.pa

| shtephie a răspuns:

La orice examen iti da un punct din oficiu!

| Biutzu a răspuns:

Sigur ca da eu am primit

| pisicutzaaa a răspuns:

Da.si eu dau azi teza la matematica.Doamna ne-a zis ca nota incepe de la 1...deci cred ca iti dawinking

| katalina96 a răspuns:

Depinde de profesor. daca vrea da dar de obicei se da decat un singur punct din oficiu.la mine, la matematica ne-a dat 2 puncte

| Biencutza_3047 a răspuns:

Daca profesorul este bun si vrea sa se ia note mari la clasa lui...sigur ca da. si eu sunt in clasa a 6-a si noua ne-a dat

| Lenorboy a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca iti da