| Ankaminnie a întrebat:

-Stiti cumva daca Liceul Ion Neculce din Bucuresti are profil de stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Normal ca are este un profil foarte bun mie unul chiar imi place.
Pa, pa!

| Ankaminnie explică (pentru andrei1237):

Esti si tu la acest liceu? As vrea sa aflu cat mai multe despre el.

4 răspunsuri:
| Ankaminnie explică (pentru DiamantulAuriu):

Am vazut si eu asta thinking, dar am intrat pe site-ul lor..si erau doar stiinte sociale. E posibil ca anul asta sa fi scos clasa de stiinte ale naturii?

| soricelulRulz a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti
intra aici, e fiecare profil in parte din liceu si cu media de admitere