| Alessandraaaa a întrebat:

Stiti cumva vreo dieta pentru slabit? dar sa nu fie copy-paste de pe net. vreau dupa propria voastra experienta! Am 60 de kg si vreau sa ajung la 55:XFundii pentru cea mai eficienta:X

Răspuns Câştigător
| 3NGL3ZUL a răspuns:

Dieta cu argila intr-o saptamna slabesti 5 kg gasesti la magazine naturiste daca esti femeie adulta daca esti adolescenta incearca sa nu mai mananci carne
PS: iti sfatuiesc sa nu incerci diete ca iti fac mult rau te infometeaza si cum termini dieta mananci ce nu trebuia in timpul diteti si te ingrasi la loc big grin

1 răspuns:
| UnusualV a răspuns:

Exercitii multe laughing, nu te infometa.