| Alina_Roxana_1999 a întrebat:

Stiti noi la ora de dirigentie strangem bani pentru ziua fiecrui coleg, si ziua mea a fost pe 8 Martie a trecut si luna asta vor strange bani pentru mine si nu stiu ce cadou vreau, ma ajutati eu ma gandeam la bratara Shamballa? Frunda

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Depinde ce iti doresti si depinde ce suma se aduna, iti doresti bratara. poti sa o ai, eu as vedea mai potrivit un tricou personalizat cu poza colegilor

3 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Eu as vrea un parfum!

| EuEuEuNutella a răspuns:

Pai : un tricou sau pantaloni, un obiect care l-ai vazut in magazin, un parfum, placa de par, drot ( de ondulat parul), depinde ce vrei tu. big grin fundita?