| Livia_5317 a întrebat:

Stiti o placa pentru par care sa iti intinda foarte bine parul(nu profesionala), cat costa(sa nu fie prea scumpa)? Si la ce magazin o pot gasi(stau in BRASOV)?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Eu mi-am luat placa Remington si ii foarte buna si am dat numai 110 lei pe ea. Asa de bine imi pare ca mi-am luat-o si asa de bine ma folosesc de ea! Astea de la Remington pana si cea mai ieftina intinde foarte bine pentru ca are placute ceramice! Eu mi-am luat-o de la Flanco!

3 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Daca stai in brasov mai intai spune-mi daca este acolo magazinul "real" stii tu real fara egal asa si daca e te duci acolo si iti iei una e posibil sa fie intre 99 lei si 200 lei
funda? happy

| Andreea_3136 a răspuns:

Cea mai buna placa se numeste Remington. eu o am de 5 ani, si-am dat 250 lei noi ...acum este maxim 150 lei. fundita?winking

| IrinaX a răspuns:

Remington s2002 este foarte buna, si eu sunt f. creata si imi indreapta parul si rezista mult timp