| oOAngelOo a întrebat:

Stiti pozele acelea de pe sunphoto... cele artistice(uitati exemplu~ http://xyouuxd.sunphoto.ro/x__J_u_s_t_t_t/35545363 ) ~cum pot sa fac si eu? vreun program. un site ceva. orice folositor~va rog:D fundita*

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Pai pentru o poza artistica ai nevoie in primul rand de un aparat foto bun, apoi de un model, de timp frumos, talent, lumina buna si apoi dupa ce ai facut poza, pentru retusuri sau stelute d-alea mergi in photoshop sau illustrator.