| Katomi a întrebat:

Stiti un film animat japonez, chinezesc sau corean de dragoste? Gen "Hauru no ugoku shiro". Funda

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Http://www.dramacrazy.net/japanese-movie/kimi-ni-todoke-watch/

Dădusem un link mai sus, acum am observat că nu mai funcţionează. E subtitrat în engleză şi ai mai jos şi celelalte părţi.

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu iti recomand Byosoku 5 senchimetoru :)
http://www.cinemagia.ro/filme-animatie/japoneze/

| AnimeChu a răspuns:

Kimi ni Todoke, eu una îl recomand, mi-a plăcut mult: http://www.animehere.com/kimi-ni-todoke-movie.html
Şi Lovely Complex. Ambele au şi varianta anime.

| Katomi explică (pentru AnimeChu):

Film. Nu anime

| AnimeChu a răspuns (pentru Katomi):

Sunt şi filme, nu doar anime-uri.
La fel cum şi Byosoku 5 senchimetoru, este şi film şi anime.

| Katomi explică (pentru AnimeChu):

Tu ai vazut filmele?

| AnimeChu a răspuns (pentru Katomi):

Primul, cel cu Kimi ni Todoke, iar Lovely Complex mi-a fost recomandat, dar nu m-am uitat încă.

| Katomi explică (pentru AnimeChu):

Poti sa imi dai si mie site-ul unde ai vazut filmul? Am vazut kimi ni todoke cele 2 sezoane si au fost geniale :X

| Katomi explică (pentru AnimeChu):

Iti multumesc pentru ajutor si mai am o intrebare.
Ce anime-uri ( romance ) ai urmarit?

| AnimeChu a răspuns (pentru Katomi):

Plăcerea a fost a mea. Şi, anime. uri ar veni cam aşa:
Inu x Boku SS, Lovely Complex, Ouran High School Host Club, Kaichou wa Maid sama, Midori no Hibi, Mawaru Penguindrum *chiar dacă nu e un romance accentuat*, Nana, Romeo x JUliet, Nodame Cantabile, Uta no prince sama*poate fi interpretat şi ca un romance, depinde*.

| Katomi explică (pentru AnimeChu):

Multumesc.

| AnimeChu a răspuns (pentru Katomi):

Cu plăcere : )

| AnimeChu a răspuns (pentru Katomi):

Http://www.dramacrazy.net/japanese-movie/kimi-ni-todoke-watch/

Dădusem un link mai sus, acum am observat că nu mai funcţionează. E subtitrat în engleză şi ai mai jos şi celelalte părţi.

| bxyismylife a răspuns:

Hana Yori Dango(In engleza- Boys over flowers) este superb :X