| olecs a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot cumpara iPhone 4s 8Gb in afara de eMAG?!?
funda! la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| loryiii a răspuns:

Poi eu iti zic de unde este mai bine. il poti gasi la orice magazis cosmote sau Orange. Dar la fel ca si pe magazis online e posibil sa trebuiasa sa dai comanda. Tin sa precizes ca va fi codata dar e mai bine decat sa cumperi dp net. Si eu am cumparat dp net. Un site oarecare nu okazii ( aicii de obicei sunt lucruri mai bune) si tot iphone 4s mi-a mers o saptamana si dupa poc! mda deci e naspa si am si dat destui bani pe el ca fix atunci s-a dat pe piata.

5 răspunsuri:
| loryiii a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/iphone+4+8gb.html pe okazii. Dar nu te sfatuiesc sa cumperi online, ca poti lua cine stie ce. Mai bine mergi la fata locului.

| olecs explică:

Alt site mai sti?

| loryiii a răspuns (pentru loryiii):

Magazin* scuze. Mai sus am vrut sa zic asa: La fel ca si la site, la magazin e posibil sa trebuiasca sa dai comanda dar vezi ce cumperi.

| loryiii a răspuns (pentru olecs):

Poi eu iti zic de unde este mai bine. il poti gasi la orice magazis cosmote sau Orange. Dar la fel ca si pe magazis online e posibil sa trebuiasa sa dai comanda. Tin sa precizes ca va fi codata dar e mai bine decat sa cumperi dp net. Si eu am cumparat dp net. Un site oarecare nu okazii ( aicii de obicei sunt lucruri mai bune) si tot iphone 4s mi-a mers o saptamana si dupa poc! mda deci e naspa si am si dat destui bani pe el ca fix atunci s-a dat pe piata.

| olecs explică:

Si am cerut 4S!

| loryiii a răspuns (pentru olecs):

Http://www.orange.ro/iphone/ uite, dar banuiesc ca ai gasit si u site-ul asta deja...