| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot downlada niste jocuri pentru telefoane mobile? Eu am Nokia 2690 si nu prea gasesc jocuri.

2 răspunsuri:
| xLollipoP a răspuns:

Singura varianta cumparati un telefon cu Android.....Ca altceva nu ai ce sa faci daca vrei jocuri...

| xYumex a răspuns (pentru xLollipoP):

Pai eu astiamun site de pe care luam jocuri dar nu-l mai gasesc pentru ca nu l-am salvat ....am luat de pe acel site peste 40de jocuri si mergeau dar mi-am formatat cardul si am ramas fara jocuri si nu mai gasesc siteul