| lungeanupaula a întrebat:

Stiti vreun site sau vreo metoda unde pot face like-uri la un comentariu! pe facebook?
Gasesc doar ude pot face like-uri la pagina si la postari. Eu vreau la un comentariu!

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ai optiunea de like la inceputul fiecarui comentariu. E o mana cu degetul mare ridicat. Uite aici poza: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Facebook_like_thumb.png sau vrei like-uri false?

| lungeanupaula explică (pentru mont):

Da prietene...ma intereseaza o metoda de hacking prin care pot face 2-3 sute de like-uri la un comentariu in cateva zile

| Smileeveryday98 a răspuns:

Addmefast.com iti faci cont, si poti face likeuri la poze, comentarii, pagina sau la orice vrei tu. Putin e cam greu la inceput, dar uita-te la youtube, ca ajuta mult. Bafta!

| lungeanupaula explică (pentru Smileeveryday98):

Nu stiu unde vezi tu ca pot face like la comentarii pe site-u asta.
Vreau ca la un comentariu pe care l-am lasat la o poza sa primesc like-uri....NU VREAU LIKE/COMENTARII!