| robycfr1 a întrebat:

Stiu ca e o chestie ciudata, dar am pus prea multe jocuri pe telefon(cred) si acum nu mai pot sa intru acolo la jocuri pentru daca vreau sa intru se blocheaza si nu ii mai pot face nimic.Ce pot face? Am un Samsung C3050...dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Emmo a răspuns:

Pai incearca sa stergi din ele prin cablu de date ca asa nu ti se mai blocheaza happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Du-te la setari aplicatii si dezinstaleaza jocurile care nu iti plac si cele care provin de pe site-uri nesgure si vei mai scapa din virusi si vei elibera din memorie.

| robycfr1 explică (pentru Bondarel99):

Pai si cum le dezinstalez?

| robycfr1 explică (pentru robycfr1):

Caci nu am gasit jocurile la setari aplicatie.