| Butsilee a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai nepotrivitalaughing dar ma roade curiozitatea si nu mai pot de pofta big grincine stie cum se numeste sampania aia buna de la sindicat big grin whistling big grin whistling care o primesc salariatii thinking de craciun big grin o pozicawhistling poate recunosc sticla laughing rolling on the floor

5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ce sampanie soro? De fapt ce te intereseaza poza, sticla sau continutul... oricum acum in hipermarketuri gasesti tot felul de sampanie, bani sa ai...

| Butsilee explică:

rolling on the floor nu stiu...thinking o ruda de-a mea este economista daca va ajuta cu ceva big grin al economistilor raised eyebrows nu stiu! un sindicat care da cadouri de craciun la servici! laughing de ce sa vorbesc daca nu stiu!

| Butsilee explică:

Numele \m/ numele numele numele numele numele

| Andreeagen a răspuns:

Din cate stiu eu sindicatele sunt cam zgarcite si de obicei dau ceva mai ieftin e posibil sa fie Dorato mai jos ai o imagine
http://www.cumparaieftin.ro/......ragola.jpg
Sper sa te ajute:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sindicatul cui iubita?