| sillvia6 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar ma roade curiozitatea. Tatal meu mi-a spus ca mai demult putea sa isi faca si un copil cont bancar. Acum se mai poate?

Răspuns Câştigător
| melaniame a răspuns:

Daca te referi la "copil cont bancar" adica in legatura cu alocatia da inca se mai poate. sa faca un cont in care sa iti intre alocatia. trebuie sa faca contul iar cu contul iban trebuie sa se duca la directia muncii... daca te referi la un cont cu bani pentru tine. se poate face si acesta cu mentiunea ca tu nu potiretrage pana la 18 ani.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a schimbat legeacrying Deci : Newer : Nici o sansacryingsadcrying!

| badboy18 a răspuns:

Nu se mai poate