| DakotaFuckCookie a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat laughing
Mi-am luat un motanel si nu stiu ce nume sa-i pun, ma gandeam la un nume de star, ROCKSTAR rolling on the floor
Vreau sugestii, funda!

Răspuns Câştigător
| Ovy81 a răspuns:

Toto happy

8 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Ce zici de Ozzy? laughing

| Madalinaoanna a răspuns:

Ce scump sat yei un motan nume de star rock numi prea trec prin cap, daca e baiat poti say spuy :
-fredy
-blanosu
-bobo
cam atat stiu si eu sper ca te-am ajutat intr-un fel!:X

| Cucutza a răspuns:

Pune-i numele "caine" si nici un caine nu o sa se ia de el laughingkiss

| StEph_3689 a răspuns:

Nunu! pune-i Starly sau Funky sau Lulu sau Somerhalder(din the vampire diaries) sau Damon(din the vampire diaries) sau Starkly sau Shox sau Shooky(shuki) sau Bambi(ar suna foarte haios) ma rog bafta la alegere. vreau funditabig grin te pup

| sara80 a răspuns:

laughingpe motanul meu il cheama Zero

| SuperCap a răspuns:

Buna!
pai cauta pe net nume pentru animale / pisici si o sa gasesti o groaza!

| Robert_4492 a răspuns:

Zolawinking

| ForţaMâţu a răspuns:

Taietel, Pufulete, Punky, EMOtanel laughing