| BelieveinMagic a întrebat:

aveti niste sugestii de nume pentru. un motanel dragalas?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

;))Deci sa nu razi, ok? :D

- Ciorcil -
- Slaninuta -
- Mirtiloi -
- Matis -
- Timi, Tigrisor -
- Lachi -
- Alonee -
- Babu -
- Banel -
- Baner-
- Banderas -
- Bax -
- Obi -
- Igor -
Ianis, Ibo, Igor, Iivefemocid0, Iliutza, Ionica, Ionut, Irinel, Iris, Itzicu, Iulius, Ivan, Ivanu stiu, Ivet :))

http://www.animalutze.com/articole/nume-pisici.php [ si aici gasesti ceva interesant;) ]
:*.

9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Tom, Bobo, Garfield, Utzu, Puff. Pentru pisici : Sia, Tina, Kitty, Abby

| emy a răspuns:

Sasha, Mishu, Gogu.

| sensesDelight a răspuns:

Puff, Ciufi, Kitty, Leo, Kenso, Enzo, Elise, Toffee, Funny, mai multe poți vedea și aici:
http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html
Să-ți trăiască :*

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Multumesc pentru funditZza big grin.
:X

| Mefisto23 a răspuns:

Leutzul, Mau, Cujo, Pepe, Pufy, Miky, Pufulet, Sufletel big grin

| BelieveinMagic explică:

Merci mult si pentru celelalte nume mi a luat mult sa aleg castigatorul... o sa l strig in fiecare saptamana alfel big grin kiss kiss kiss kiss kiss

| Chrystyne a răspuns:

Pai... Rocky, Tom, Caddy, Candy, Ziggy, Yummy, Samy, Natty, Nyki, Joke, Bitzi tongue
Astea sunt cele mai frumoase pe care le stiu...
Fundita? big grin

| missouri a răspuns:

Kitty
Kitten
Toulouse
Kit Kat... etc.

Iti dau un site unde ai mai multe sugestii :http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/index.php?s=nota&p=3

| danielagoldica a răspuns:

Bau-bau