| Onofrei_Teodora_1998 a întrebat:

Stiu ca pare naspa insa cu baiatul de care imi place mie am fost impreuna vreo 4-5 luni si dupa s-a despartit de mine facem pregatire impreuna cu mai multi copii si el cand eram impreuna se comporta ok gen ma lua in brate vorbea super dragut cu mine bla bla bla si acum ca suntem despartiti el se comporta si mai frumos adica se apropie de fata mea si se uita in ochii mei destul de des chiar si la scoala ceea ce inainte nu facea mie inca imi place de el si el odata mi-a spus ca am parinti protectori si ca in a 6 a nu o sa mai fie asa pentru ca eu sunt in a 5 a si el in a 6-a si nu stiu oare e confuz sau oare asteapta sa trec in clasa a 6-a ca sa fim din nou impreuna si mergem la mai multe intalniri sau nu stiu sunt si eu confuza eu vreau sa ne sarutam dar poate ca si el vrea nici macar nu sunt sigura de mine si mi-e si frica sa fac primul pas mentionez ca el e rocker dar nu faceti discriminari ca el e rocker sau ca eu sunt prea mica pe bune daca voi chiar vreti sa ajutati pe cineva ajutati-l dar nu ii spuneti ca e prea mic sau ceva! Ajutooooor!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Saruta`l tu daca el nu are curaj si gata.Ce atatea ganduri inutile.

| GetReal a răspuns:

Copile, pune mana pe o carte, invata sa vorbesti si sa scrii cum trebuie si lasa prostiile.