| EllyEliana a întrebat:

Stiu ce inseamna in cazul unui sarut...dar daca pupi un baiat pe obraz si acesta inchide ochii ce inseamna?
Dau funda celui mai bun raspuns
P.s :sczuati categoria

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Probabil el se aștepta să-l săruți happy
E singurul lucru care mi-a venit în cap, de obicei fetele fac asta, dar nu știu, poate a fost ceva neașteptat pentru el.
Oricum, altceva nu avea cum să fie. Adică, de e altceva să închidă ochii? Doar nu îl durea ceva happyhappyhappy
Poate i-ai făcut inima să tremure, să bată mai tare ca de obicei?
Nu știu, Elly, zic și euhappy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca e un simplu pupic, ca inchide ochii sau nu, nu schimba cu absolut nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu i-ar inchide s-ar uita cruciș la tine.

| R0R0 a răspuns:

Se astepta sa fie sarut.

Răspuns utilizator avertizat
| GreierasPitic a răspuns:

Este un simplu pupic, pe care i-l poti darui oricui, insa sarutul se daruieste numai persoanei iubite si are o valoare sentimentala mai mare decat un banal pupic pe obraz. Nu, nu se considera sarut, nu conteaza ca a inchis ochii, poate i-a inchis ca sa isi poata stapani bucuria, zic eu, dar sa revenim la subiect, ceea ce s-a intamplat intre voi a fost ceva normal, nu a fost un sarut.