| ShiFT_7270 a întrebat:

Stiu multe bancuri, insa foarte putine in care sa razi cu adevarat (sau cu gura pana la urechi ).
Daca stiti un banc in care cu adevarat se rade, scrieti-mi si mie aici va rog big grin!

3 răspunsuri:
| Quibblo a răspuns:

- Draga mea! Am decis, te parasesc!
- Ai gasit una mai buna?
- Mai buna nu. Mai ieftina.

Burlac – barbat care vine in fiecare dimineata la serviciu din directii diferite.
Cam astea sunt genurile de bancuri care imi plac...
mai multe gasesti pe : http://absurd.ro/

| y0n3la98 a răspuns:

Alinutza era in camera cu iubitul ei.Mama fetei ii spune ca daca baiatul o saruta sa strige mere, daca ii pune mana pe sani sa strige pere, iar daca ii pune mana mai la subsol sa strige gutui. Dupa o jumate de ora Alinuta icepe sa strige:
-SALATA DE FRUCTE!

Alinuta se joaca pe afara cu un baiat de-ascunselea. Ea spune:
- Daca ma gasesti in 20 minute poti sa ma tii de mana iar daca ma gasesti in 10 minute poti sa ma saruti iar daca ma gasesti imediat faci ce vrei cu mine. Vezi ca ma ascund dupa frigider.

Alinuta se trezeste noaptea auzind batai in geam. Deschide geamul si vede o cioara mare, neagra si urita batind din aripi si croncanind: "Te maninc...te maninc...te maninc!"

Alinuta fuge speriata la ma-sa si o scoala din somn:
- Mami, mami, repede ca ma maninca pasarica!
- Scarpina-te!

Alinuta a primit de ziua ei o bicicleta si se plimba in jurul blocului. Mamica ei o admira de la balcon:
- Uite, mami, fara-o mana!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara mâini!
Dupa inca o tura:
- Uite, mami, fara dinti!

Alinuta face glume de 1 Aprilie:
-Mama, mama! S-a spanzurat tata in pod!
Mama merge in pod si nu gaseste pe nimeni.
Alinuta:
-Ha, ha, te-am pacalit! S-a spanzurat in garaj!

Alinuta a implinit 14 ani.Mama ei ii spune ca acum are 14 ani, sa vorbesca despre sex.Alinuta ii raspunde :
"Bine, mama. Ce vrei sa stii?"

http://bancuri.topfun.ro/bancuri/animale

Pss: sus sunt soar cateva.intra p link.si vei avea d ras:D

| ShiFT_7270 explică:

Haha ce-am mai ras straight face Am spus clar ca vreau si eu unu da bun, sa rad cu pofta, nu mai zic ca stiam bancurile aste cu alinuta straight face