| bibicu0552 a întrebat:

Stiu suna cam ciudat.am 13 ani si jumatate si pana acum nu am mai avut un prieten multi baieti ma intreaba daca as vrea sa fiu cu ei dar nici unul nu e cum as vrea eu sa fie.Marea majoritate a prietenelor mele au avut deja parte de unul.

Ma simt intr-un fel cuidat ca sunt singura desi nu arat atat de rau.si e noral sa refuz pe unii baieti doar pentru ca nu am experienta in acest sport?

Si cum ar trebui sa ma cmport cu primul? Adica nu-mi prea plac dulcegariile cu -scumpule, draga, pui, iubire sau ceva de genu.pls help mebig grin

Răspuns Câştigător
| Alina_6715 a răspuns:

Pai exact asa mi se intampla si mie dar fi atenta... daca esti frumoasa, desteapta si arati bine nu alege orice prost si urat alege unul care iti place mult si refuzai pe astia care fumeaza, se drogheaza ca daca o sa fi cu ei o sa regreti mai tarziu. Combinate cu unul pe placul u dar fi atenta fa tot posibilul sa te placa ca altfel ar fi naspa, si pentru binele u sa nu ti prea nult la el ca atunci cand va veti desparti o sa regreti putin.si apropo si eu am 13 ani si daca nu ma asculti va fi cam NASPA

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Parca am scris eu laughing

nu cred ca ar trebui sa te simti ciudat, desi si eu mai am momente cand ma gandesc ca oare de ce eu nu am un prieten si altele au confused
si cred ca ar trebui sa te porti excat asa cum esti, cine te place, te place asa cum esti happy

| Alina_6715 a răspuns:

Si sa te comporti cat mai frumos adica incearca sa fi simpatica si jucausa iti spun ca merge te pupyk paaa

| gsdg a răspuns:

Iti dau un sfat daca vrei sa il niei e problema ta ai spus ca ai 13 ani si ca toate prietenele tale au avut cate unul ai varsta cam micuta pentru un prieten nu trebuie sa fi ca prietenele tale fi mai diferita totusi intreaba si pe parintii tai ei o sa te ajute in treaba asta