| Antonima19 a întrebat:

HELP
Un fost prieten. Intr`o zi mie si prietenelor mele mai mici. ne-a zis ca sunt masturbate. Ele find mai mici nu stiu ce inseamna. Si tot ma intreaba ce inseamna. Ce sa fac sa le spun? Si inco intrebare eu cu el am fost 3 ani si cum poate sa`mi spuna asa ceva? Ca doar el stie ca stiu ce inseamna!

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Iar tu incearca sa le eviti intrebarea (schimba subiectul ) nu esti obligata sa le predai, dar nu stiu de ce faci caz ca ti-a zis asta iubitul tau... nu cred ca mai ai nici tu 10 ani si sper ca macar tu stii la ce se refera + ca poate facea o simpla gluma baiatulwinking

9 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

A facut`o din pura rautate(sau mai bine zis prostie dupa parerea mea).
Vrea sa te faca sa te simti prost ca nah...
Cat despre prietenele tale zile ca nu stii ce inseamna sau ceva de genu si gata.

P.S.fostul tau prieten e un nesimtit nemanierat scos din mahala.
Paste fericithappy

| AlecsOne a răspuns:

Doamne... tu stiii sa legi o propozitie :O nu am inteles nimic din ce ai zis si eu cred ca tu esti cea care nu stie ce inseamna cauta pe google fetitz-o parca ti-a spus mare lucru :O:O iti dai seama ce ti-a spus ..doamne

| Skeez a răspuns (pentru AlecsOne):

Ea se referea la faptul ca tipul le-a zis celor mai mici iar ele o tot intreaba ce inseamna... ea nu poate sa spuna direct ca sunt prea mici si vrea sa le zica mai pe ocolite
concentreaza-te putinwinking

| AlecsOne a răspuns (pentru Skeez):

Ce intelegi tu din " ne-a zis ca sunt masturbate "? ca poate eu sunt prea prost ca sa intelegwinking

| Skeez a răspuns (pentru AlecsOne):

Ok ok gramatica nu e prezenta alaturi de noi
da ideea se intelegewinking

| AlecsOne a răspuns (pentru Skeez):

Mda...winking..eu iti doresc un paste fericit laughingwinking bye wave

| Skeez a răspuns (pentru AlecsOne):

La fel peace sign
cya blushing

| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-le ca "masturbate" inseamna ca sunt emotionate in ultimul hal (termenul vine de la: turbare in masa) ca atunci cand tipa fetele alea de canta Michel Telo chestii cu nossa, nossa...