| lovecolors a întrebat:

Succes maine celor de VIII-a big hug apropo ce credeti ca ne va da opera lirica epica basm schita nuvela pastel?

7 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Liric e cam sigur...restul nu stiu poate nuvela sau fabula.nu vreau basmcrying(

| Dianna_7625 a răspuns:

Mersi la fel...
Sincer n.am nici o idee... Sper sa ne dea oricare dintre basm schita nuvela... Inafara de pastel, ii cam greu :-ss

| DjKr3atyv3 a răspuns:

Ms mult happy
Lirica cred...

| Caty_3047 a răspuns:

Mersi la fel. cred ca o sa ne dea o poezie sau o fabula... ii naspa straight face

| Alexandra_5971 a răspuns:

Mersi la fel...sincer nici eu nu stiu dar la fel ca @Dianna nu as vrea pastel.big grin

| lovecolors explică:

Eu cred ca ori liric ori caracterizarestraight face oricum succes sa luati note mari:*

| DanceSport a răspuns:

Am auzit ca anul asta se vor da teste gen Pisa.parca...Destul de grele, mai mult de cunostinte generale, dar nu sunt sigura.