| dianamaria202 a întrebat:

Sunt a VIII-a si stau destul de aproape de Bucuresti asa ca vreau sa merg la un liceu acolo.
Problema e ca nu stiu la care.
Mediile mele din a 5-a pana acum au fost intre 9 si 10 si in simulari am luat note destul de bune.
Recomandati-mi niste licee bune din Bucuresti la care sunt profesori si elevi de treaba.
Din cate am citit, oscilez intre Cantemir Voda si Iulia Hasdeu dar am nevoie de mai multe pareri.

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Al doilea.

| Адина a răspuns:

Meh, aş merge la CNIH.

| Anonim2322343a a răspuns:

Depinde si ce facultate vrei sa urmezi, apoi ce vrei sa ajungi in viata. Dupa asta trebuie sa te ghidezi.