| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat (13 ani) si am o problema, sunt cam timid si de multe ori ma inrosesc la fata groaznic, mai rau ca o fata! nu mai stiuce sa fac, nu reusesc sa ma controlez. Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Eu zic sa iti imaginezi niste situoati jenante sau de la ce te inrosesti tu si sa incerci sa te controlezi, pentru ca daca esti pus intr-o stiuatie jenanta nu ai sa reusesti doar daca ai autocontrolul format happy Si despre timididate trebuie sa iti formezi un cerc de prieteni in care sa te simti bine si ai sa vezi ca timididatea va disparea cu timpulwinking

| Alexa977 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te mai rusinezi asa de raw, incearca sa fii mai serios si sa nu te rusinezi chiar din orice happy bfta:*