| lucadaniel47 a întrebat:

Sunt băiat. big grin Am 15 ani și 1.69 înălțime, la 16 - 17 ani pot să mai cresc până-n 1.80 - 1.78?

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Eu aveam 1.72 în clasa a 9-a (14 ani) și am terminat a 12-a cu 1.86. Deci da, totul e posibil. Dacă vrei să-ți dai un impuls, apucă-te de basket sau volley, chiar te ajută big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea si ai sanse mari daca si parintii tai sunt atat de inalti.

| OanaMaria31 a răspuns:

Da, poti. Baietii cresc pana pe la 18-20 de ani. Exista si exceptii, e in functie si de gene, adica cum sunt parintii tai. Dar esti destul de inalt, nu iti fa griji ca nu sunt prea multe sanse ca fetele sa te intreaca.