| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat și am genele foarte lungi, uneori sunt este deranjant când mă șterg la ochi deoarece îmi intră practic în ochi. Ieri m-am trezit cu o geană în ochi, iar când am fost la baie am scos-o și au căzut alte două gene. Azi aceeași problema, iar mai devreme când m-am șters la ochi mi-au căzut 3 gene. Ce sa fac sa nu îmi mai cadă? Sunt speriat...

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Stiu cum e. laughing, dar nu înțeleg de ce iti cad atât de multe. Poate si vreo carență de vitamine ceva in organism. Fa niste analize.

| RobertMoon a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

N-am nicio carență de nimic, mi-am făcut analizele acum putina vreme și au ieșit perfecte, iar vitamine iau zilnic.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru RobertMoon):

Stres?

| Harley18 a răspuns:

Mai tunde un pic din ele cu forfecuta de pielite sau lasa-le asa.
Si eu le am lungi dar imi plac. laughing
Mereu indoai-le un pic sa nu iti mai intre in ochi.winking

| Laariss a răspuns:

laughing) doamne ferește! Tunde-tea ele la un salon indicat.