| TeenageGirl a întrebat:

Sunt bunele ojele de la AVON?
Adica eu mi-am luat Golden Twilight si se cojeste foarte repede... Voi ce oje ati luat si care`s bune.

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Eu nu am luat niciodata. eu folosesc de la magazin una e intre 3-6 lei si e mai buna si nu se decojeste repede ( abia dupa o saptamana se ia putina din jurul cuticulelor)

| Bibutzu a răspuns:

Buna!winking
AVON. furma avon. este o mare stupizenie. Intradevar imi are si produse bune dar unele sunt de toata jena! eu imi cumpar oje de la magazin! cu toate ca am lunar actalogul avon! du-te la magazin si ia o oja! oricum va fi imi buna decat cea de la avon!

| Irinna a răspuns:

Nu sunt bune, toate se cojesc si sunt si scumpe!
Mai bine mergi si iti iei de la magazin, rezista mult mai bine decat cele de la Avon si costa si mai putin.

| Teodora_6780 a răspuns:

Nu sunt bune de nimic si mai si costa o groaza de bani.in general produsele de la avon sunt proaste