| Skiipper a întrebat:

Ojele de la avon sunt bune?

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Nu prea,.eu am luat o oja violet si,. nici nu era sidefata si am dat cu ea si ar fi trebuit sa astepto ora sa se usuce.,straight face iar dupa aceea dupa vreo 2 zile a si inceput sa se ia,.si culoarea nu era ca in revista...

9 răspunsuri:
| bibi2011 a răspuns:

Sunt ok, sunt acceptabile, doar ca vei gasi si mai bune si chiar la pret mai mic. Iti recomand flormar, sunt foarte bune, costa doar 6 lei, si culoarea chiar dureaza ( cel putin la mine ). Sper ca te-am ajutat :*

| Rockart a răspuns:

Nu sunt bune de nimic.Mi-am luat si eu de curiozitate, m-am dat de doua ori cu ea si mi s-a terminat.In plus mai si sarea de pe unghii... 15 lei s-au dus pe un nimic.Sunt cam zgarcita la bani, stiu(ma oftic cand dau banii pe tampenii).Mai bine luam cu 7 lei una de la Farmec, Medusa Isabella sau Chissa... ieftine, dar tin nu gluma.Iar nuantele sunt chiar dragute.

| Monicaツ a răspuns:

Eu am cumparat una si a trebuit sa ma dau de vreo 3 ori ca sa iasa bine...

| andrul a răspuns:

Am folosit si am foste multumita de ele.Singura problema e ca am avut una nefolosita de ceva timp si si-a schimbat culoarea.Dar cam atat.Altceva de reprosat nu am.

| liii a răspuns:

Da si nu prea.Sunt bune vreo luna de zile dupa care...mai bine o arunci, crede-ma ca eu mi-am luat de multe ori oja de la avon si vad ca acum le-a cam prostit.Si daca stai sa te gandesti cati bani dai pe ea mai bine iei una de la kallos care costa 6 lei si mii se pare si mai buna.

| Skiipper explică:

Am auzit si eu ca nu prea sunt bune si sunt mult prea scumpe pentru calitatea lor.dar vroiam sa ma conving. Multumesc pentruraspunsuri!

| Skiipper explică:

Multumesc mult :*

| EmmaC a răspuns:

Eu am o oja rosie de la ei din gama Nailwear Pro si e preferata mea. Se intinde usor si rezista pe unghii chiar si o saptamana (evident, nu frec vasele insistent cu unghiile facute) si cand o sterg, unghiile imi raman curate, fara pete si urme rosii ca la alte oje.

| Funditaღ a răspuns:

@EmmaC: am aceeasi oja ca si tine. culoare gama. tot... si este super am dat 20 de lei pe ea da meritahappy