| Antonies a întrebat:

Sunt clasa a 9. a, "Ma cunosc" cu colegii mei, avem grup pe whatsapp. Eu ma inteleg cu unele fete foarte bine, pot sa zic ca mao bine decat cu unii baieti din clasa mea. Ce credeti ca o sa zica ceilalti copii din clasa/alte clase daca o sa stau sa glumesc cu fetele si cu cate un baiat/doi in grup? Sincer decat sa stau sa fac "smecherii" cu baietii mai bine as sta sa rad cu mai milte fete

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa creada ca esti gay, mai stai si cu baietii

Răspuns utilizator avertizat
| Darcy001 a răspuns:

O sa iti puna eticheta de tip pus in friendzone. Stai unde te simti tu bine.