| Ofataoarecare15 a întrebat:

Sunt clasa a8-a si a-si dori să intru la colegiul national Matei Basarab, pe profil de stiinte sociale,din Bucuresti, si a-si dori parerea voastra despre liceu si profil.

1 răspuns:
| misterygirl123 a răspuns:

In Matei Basarab e greu de supravietuit daca nu ai "ce ti trebuie" nu ai cecauta acolo. Pur si simplu vei fi data la o parte. Du-te in Kretzulescu ca -i pe acolo, e aproape relativ de Matei Basarab si e mult mai ok, exceptand "tinuta' totul e perfect si-i mai bine ca oriunde ....crede-ma. Sper ca te am putut ajuta si bafta la Evaluarea Nationala. Stiu ca ce urmeaza sa zic ai mai tot auzit, dar cine ti- a mai spus a avut dreptate. "Sa n-ai emotii, totul va fi bine" Trebuie doar sa te concentrezi si totul va merge"ca pe roate". Bafta multa si pupici kiss