| BiancaGeorgiana a întrebat:

Sunt clasa a9a si se organizeaza balul bobocilor. Eu nu vreau sa ma duc pentru ca nu am cu cine. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,parerea mea este ca ar trebui sa te duci.Chiar daca nu ai pe cineva care sa te insoteasca,persoana respectiva nu trebuie sa fie neaparat un baiat, poti sa mergi si cu o prietenahappy. Gandeste-te ca acolo, poti intalni pe cineva interesant, ca te vei simti bine, si ca poate nu esti singura care merge fara partener.Imbraca-te frumos, machiaza-te si mergi, este pacat sa nu te duci doar pentru ca nu ai cu cine.Pana atunci, poate gasesti pe cinevahappy.Bye!

| BiancaGeorgiana explică (pentru LifeIsColour):

Cred ca m-ai convins.batting eyelashes

| LifeIsColour a răspuns (pentru BiancaGeorgiana):

Ma bucur, asta este ceea ce trebuie sa facihappy

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Doar fiindca nu ai partener asta nu inseamna ca nu poti sa mergi! Mergi cu o prietena si distrativa!
O zi buna!