| adina1909 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 9 luni dar de aproximativ 4 luni m.am indragostit de prietenul lui cel mai bun iar eu nu sti daca sa ii spun ce simt baiatului respectiv de frica sa nu mai vorbeasca cu mine dupa

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

De ce-ţi baţi joc de actualul şi îi dai speranţe false? A trăit 4 luni într-o minciună, pune-te în locul lui.
Nu vă mai bateţi joc de oameni pentru că nici vouă nu vă place asta.
Poveşteşte-i actualului tot şi încearcă să găsiţi o soluţie. Nu merită să-ţi baţi joc de nimeni, ce naiba.
Nu-mi place ceea ce faci.

| RbdGirls268 a răspuns:

Daca tu il mai iubesti pe actualul tau iubit nu trebuie sa ii spui asta. Dar nu o sa il lase prietenul lui pentru tine, mai ales daca o relatie stransa. De ce sa iti distrugi o relatie de 9 luni pentru una inexistenta! Gandeste-te ca nu o sa mai gasesti un iubit care sa te iubeasca cu adevarat! E mai greu in ziua de azi sa fi fericita atata timp cand cu toti cauta altceva la o fata!