| ZaLife a întrebat:

Sunt elev liceu, Iasi, am 17 ani, ma pot angaja intr-un job part-time? Daca da cunoasteti unde se cauta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Du-te si lasa CV la fast food-uri, la baruri sau in magazine mici.

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut. Da la acesta varsta poti avea un Job. Pai niste exemple. Mcdonalds, La mare ca vanzator, In orice caz gasesti.
Succes.
Ciaowinking

| ZaLife explică:

Faza cu ceva nu prea ma pricep caci eu nu am experienta profesionala evident sau altceva poate cineva sa-mi ofere vreun model de ceva pentru elevi de liceu?