| Krystina0xd a întrebat:

Sunt in a 2-a luna de Roaccutane si nu sunt chiar ok pe fata.Adica in prima luna mi s-au uscat cosurile foarte bine, dar acum au reaparut. Este normal? Astept raspunsuri de la cineva care a mai urmat tratamentul. FUNDA.

1 răspuns:
| godfather1997 a răspuns:

Buna, eu nu am luat acest medicament dar am niste prieteni care s-au confuntat cu situatii asemanatoare tie. In primul rand ti-ai facut analizele? cand ma refer la analize ma refer la tot(urina, exudat faringian, coproparazitologic si tot tacamul?) pentru ca s-ar putea ca antibioticul sa nu fie corespunzator bacteriei care o ai tu in corp si de aceea apare. Sper ca te-am ajutat