| DomnishoaraPisicutza a întrebat:

Această întrebare este pentru cei care au luat Roaccutane ca tratament împotriva acneei vulgare. Vreau să știu: după ce ați terminat tratamentul, coșurile au reapărut?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat 5 luni si ceva, vreo 2 saptamani pana se faceau 6 nu le-am mai luat, au foarte multe efecte adverse posibile si aveam o stare de somnolenta...

nu mi-au disparut in totalitate nici pana le-am terminat dar in proportie de 90% au disparut...

restul de 10% au disparut pe parcurs...

mai am si acum cateva dar foarte putine...

am incercat diverse creme si Zineryt parca, ceva pastile insa Roaccutane au avut cel mai bun efect, restul au fost cam degeaba...